Zapomeňte na skandály omílanou Českou Miss, protože ty nejsympatičtější, nejhezčí a nejtalentovanější dívky soutěží v SUPERMISS.

Zatím všechny finalistky procházejí náročným školením, aby byly na sobotní slavnostní večer dokonale připraveny. A protože nemůžou pořád jenom cvičit, našla se chvilka pro relax. Krásky budou soutěžit v kategorii MISS MOTORSPORT a díky tomu si vyzkoušely své řidičské umění. Kromě této kategorie budou bojovat o korunku MISS PRAHA a MISS TOURISM CZECH.

„Moc se těším na sobotu. Noc před finále vždy nemohu dospat. Myslím, že letos máme v soutěži opravdu nádherné dívky,“ říká ředitel soutěže Tomáš Vavřinec pro eXtra.cz.

A i naše redakce má v SUPERMISS svoje zastoupení. Soutěží tam krásná asistentka Lucie, která studuje pedagogiku a psychologii. A k tomu všemu miluje vaření, opravdové zlatíčko!

Podívejte se na exkluzivní fotky těchto krásek k nám do galerie a držte jim palce!

Slavností finálový večer se uskuteční 11. února 2017 v hotelu Hilton Prague. Bude ho moderovat Iva Kubelková (39), zazpívají Kamila Nývltová (27), Lucie Černíková a Bohuš Matuš (43). Záznam ze soutěže bude odvysílán na televizní stanici ČT1.