Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Tohle je 10 nejkrásnějších dívek Česka: Která z nich se zítra stane SUPERMISS?

Tohle je 10 nejkrásnějších dívek Česka: Která z nich se zítra stane SUPERMISS?
Zdroj: Facebook
+ Další 4 fotografie
Kde jsou ty nejhezčí holky z Česka? Momentálně v pražském hotelu Hilton, kde se pečlivě připravují na zítřejší velkolepý večer. Krásek je 10, ale absolutní vítězka může být jenom jedna. Tohle bude večer opravdové elegance a krásy.

Zapomeňte na skandály omílanou Českou Miss, protože ty nejsympatičtější, nejhezčí a nejtalentovanější dívky soutěží v SUPERMISS.

Zatím všechny finalistky procházejí náročným školením, aby byly na sobotní slavnostní večer dokonale připraveny. A protože nemůžou pořád jenom cvičit, našla se chvilka pro relax. Krásky budou soutěžit v kategorii MISS MOTORSPORT a díky tomu si vyzkoušely své řidičské umění. Kromě této kategorie budou bojovat o korunku MISS PRAHA a MISS TOURISM CZECH.

"Moc se těším na sobotu. Noc před finále vždy nemohu dospat. Myslím, že letos máme v soutěži opravdu nádherné dívky," říká ředitel soutěže Tomáš Vavřinec pro eXtra.cz.

A i naše redakce má v SUPERMISS svoje zastoupení. Soutěží tam krásná asistentka Lucie, která studuje pedagogiku a psychologii. A k tomu všemu miluje vaření, opravdové zlatíčko!

Podívejte se na exkluzivní fotky těchto krásek k nám do galerie a držte jim palce!

Slavností finálový večer se uskuteční 11. února 2017 v hotelu Hilton Prague. Bude ho moderovat Iva Kubelková (39), zazpívají Kamila Nývltová (27), Lucie Černíková a Bohuš Matuš (43). Záznam ze soutěže bude odvysílán na televizní stanici ČT1.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy