Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tohle je 10 nejhezčích koloušků MMA: Koukněte na ty sexy svaly! GALERIE

Zdroj: Instagram
+ Dalších 26 fotografií
fešáci
Přestože jejich tváře neustále schytávají rány a jejich vzhled je mnohdy to poslední, co je zajímá... vybrali jsme pro vás DESET zápasníků MMA, kteří jsou zatraceně sexy! A věřte, že ti svým tělem umí, ale sakra provokovat! Zhodnotit můžete vy sami! Více ve fotogalerii.

Conor McGregor, Karlos Vémola, David Kozma.. tak zní tři z deseti nejvíc sexy bojovníků MMA a my si jich připravili pro vás rovnou deset! Ve fotogalerii se můžete pokochat českým hezounkem Davidem Kozmou nebo pěkně nabušeným Karlosem Vémolou.

Za hřích by určitě stál taky Elias Theodorou s jižanským vzhledem a pronikavým pohledem, a to jsme nezmínili ještě Sage Northcutta, který svou blonďatou hřívou a svůdným pohledem připomíná spíše sexy playboye než zuřivého bojovníka.

O dalších těchhle krasavcích si musíte udělat obrázek sami a já vám můžu jen říci, že rozhodně je se na co podívat! Více ve fotogalerii.

Související články

Další články