Tohle historie fotbalu nepamatuje: Čtyři červené karty padly v zápase turecké ligy

Zdroj: youtube.com
O Turcích se tvrdí, že to jsou horké hlavy. A o jejich fotbalu, že je nejpodplacenější ligou v Evropě. Oboje se potvrdilo ve víkendovém zápase mezi Trabzonsporem a Galatasarayem.

Vše se jevilo jako normální zápas.

Po prvním poločase vedl podceňovaný Trabzonspor 1:0 a mířil za vítězstvím. V 59. minutě se však zápas po první červené kartě hráče Trabzonsporu začal proměňovat.

Galatasaray se hnal v závěru zápasu za vyrovnáním a rozhodčí odpískal zřejmě správně posouzenou penaltu pro domácí. To ale horkokrevné hosty vytočilo natolik, že začali vztekle atakovat rozhodčího. Ten byl pod neskutečnou palbou, která vyústila v hned tři červené karty!

Jednu inkasoval faulující obránce, druhou nejvzteklejší agresor a pro třetí si došel nepříčetný Salih Dursun, který rozhodčího na místě vyloučil. Nakonec však musel ze hřiště sám.

Galatasaray následně penaltu proměnil a získal tři body.

Málem k tomu však nedošlo, pokud by totiž ještě jeden ze vzteklounů dostal červenou kartu, tak by se zápas musel kontumovat.