Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

TOHLE FOTO NECHCETE VIDĚT! Muži se při divokém sexu zlomil penis na dvě půlky!

Tady to bylo ještě všechno zcela v pohodě!
Zdroj: Twitter
+ Další 2 fotografie
Pánové, pozor, při sexu si opravdu lze zlomit penis. Přesvědčil se o tom sedmatřicetiletý zedník z Anglie, který se rozhodl se svou přítelkyní pracovat na miminku. Jenomže se do toho pustili až příliš usilovně.

„Zrovna jsme to dělali zezadu a šel jsem do toho až moc zuřivě,“ komentoval Steven Horden své přirážecí snažení. „Prostě jsem to přehnal. Vypadalo to strašně, můj penis byl samá modřina a krev,“ komentoval pro zahraniční média. A opravdu, místo hrdé chlouby mohl ukázat tak maximálně fotky připomínající přidušenou žížalu, o kterou někdo zakopl a zakroutil jí krkem.

„Doktoři mi řeknou až časem, jestli vůbec budu mít někdy děti,“ říká zdrcený muž, kterému v nemocnici kromě základního ošetření museli provést i obřízku.

„Moje přítelkyně je zdrcená. Nemůžeme mít sex minimálně 6 týdnů. Zkoušel jsem to minulou noc, ale strašně to bolelo,“ dodává Steven, který si prostě od doktorů nenechá poradit.

„Steve měl strašné bolesti a já zůstala v šoku. Nikdy bych nečekala, že se něco takového může stát,“ říká jeho přítelkyně Kiera. Se Stevem se o potomka pokoušejí už půl roku a doufají, že jednoho dne budou mít velkou rodinu.

Související články

Další články