Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Tohle Ewa Farna rozhodně NEVYCHYTALA: Ve žlutém oblečku vypadá jako OBÉZNÍ kanárek!

Tohle Ewa moc nevychytala!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 31 fotografií
Ewa Farna je úžasná zpěvačka a milá holka. Svým kilům navíc se akorát směje a nemá s nimi žádný problém. S čím ale problém má, je oblékání a nebo výběr kvalitního stylisty. Nestalo se to totiž poprvé, co zpěvačka předvedla naprosto hororový model. Takhle tedy rozhodně ne!

Ewa Farna (23) patří mezi nejoblíbenější zpěvačky nejenom u nás, ale také v Polsku. Před několika lety jsme ji mohli vídat pravidelně v televizi, kde se stala součástí poroty pěvecké soutěže SuperStar.

Nyní dělá také porotkyni, ale v polské soutěži Idol. Všichni víme, že zpěvačka má nějaké to kilo navíc a nic si z toho nedělá. Dokonce se stává, ale momentálně opravdu zřídkakdy, že si Ewa na sebe obleče vkusný outfit, který dokáže její nedostatky pěkně skrýt.

Bohužel v poslední době předvádí spíš módní peklo. Není to tak dávno, co na sebe navlékla neslušivý zelený model, který jí přidával zbytečně kila navíc a vypadala jako vodník. Nyní sice vyměnila zelenou za žlutou, ale výsledek je podobný.

Narvat korpulentní Ewu do křiklavě žlutého oblečku nebyl zrovna nejlepší nápad. Zpěvačka v něm vypadá jako obézní kanárek, kterého prostě nelze přehlédnout. Ewo, my víme, že to umíš mnohem lépe!

Související články

Další články