Antonín Charouz si dlouho myslel, že je jediným přítelem Evy Perkausové. Jenže když se stala moderátorkou Top Staru, tak bylo jasné, že bude hodně na očích. A čekalo se, co na ni vyplave.

No a on vyplaval další přítel. Tím je jesenický podnikatel. Antonín Charouz nyní čelí zájmu novinářů, všichni se ho ptají, co říká na to, jak to Eva s muži koulí.

Charouz se rozhodl, že novinářům zašle prohlášení, ve kterém se přihlásil k tomu, že Evu měl hodně rád.

Zde je Charouzovo prohlášení:

„Vzhledem k velkému množství telefonátů a spekulací redaktorů z různých médií k našemu vztahu s Evou Perkausovou, jestli je pravda, že za mnou každý večer jezdila a že jsme spolu jezdili na dovolené, jsem se rozhodl ukončit tyto spekulace. Ano, je to pravda. S moderátorkou Evou Perkausovou nás pojí tříletý vztah. Tento vztah jsem ale teď ukončil po zjištění, že nejsem jediný, s kým se Eva stýká. Doufám, že po tomto prohlášení skončí ataky na mě a Evu ze strany médií, ale zároveň i od lidí, kteří mě vydírají různými fotografiemi a videi, zachycujícími mě nebo Evu v situacích, které k normálnímu partnerskému vztahu patří. Jsem rád, že jsem Evě pomohl k raketové kariéře, po níž toužila a já jsem jí to slíbil, ale teď už je to jen na ní, jak se k tomu postaví.“

Takže Charouz ohlásil, že je ze hry. Krásná moderátorka nyní patří zcela Karlu Kubovi a budeme jí držet palce, aby vztah s mužem, se kterým kdysi žila její sestra Monika, vydržel.