Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Tohle dokonalé tělíčko patří čtyřicítce: Andrea Verešová na věk kašle a raději se svléká

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
hot
Andrea Verešová (39) patří mezi nejžádanější české a slovenské modelky. Téhle půvabné krásce, která kdysi bývala přítelkyní hokejisty Jaromíra Jágra (46), bude zanedlouho čtyřicet let. Andrea ale na věk kašle, směle se dál věnuje modelingu a nebojí se ukázat víc než některé její mladší kolegyně. Modelka nafotila kalendář pro rok 2020 a stále dokazuje, že na to má.

Modelka Andrea Verešová (39) je ve věku, kdy většina modelek jde do důchodu. Slovenská modelka, která má fanoušky i v Česku, oslaví zanedlouho kulaté výročí. Matka dvou dětí a modelka si z věku velkou hlavu nedělá a stále chodí módní přehlídky v plavkách, které si však důsledně vybírá.

Andrea nafotila kalendář pro rok 2020 a na fotkách jí to neskutečně sekne. Malou ochutnávku umístila na sociální sítě pro své fanoušky s komentářem: "Úspěšný start do nového roku. Vykročte tou správnou nohou a nikdy se nevzdávejte," napsala ke snímku z kalendáře, na kterém opět dokazuje, že je profesionálka každým coulem.

Při přípravách na focení si vzal půvabnou modelku do parády stylista Sam Dolce, který si spolupráci s Andreou Verešovou vždy pochvaluje. Většina fotek je velmi decentních, ale najdou sem tam i takové, na kterých se modelka nebála ukázat trochu víc a vy se na ně můžete v galerii podívat.

Související články

Další články