Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle dokáže sociální síť: Gabriela se oběsila kvůli nešťastné virtuální lásce, svou fotku v oprátce pověsila na Facebook!

Gabriela se těsně před smrtí vyfotila.
Zdroj: Archiv

To, že internet v sobě skrývá nebezpečí pro jedince, kteří nejsou zcela vyrovnaní, je docela jasné, ale jak se tomu ubránit, neví dost dobře nikdo. Dvaadvacetiletá Gabriela Hernández Guerra měla zlomené srdce kvůli muži, s nímž si dopisovala na Facebooku. Kvůli tomu, že se s ní rozešel, si vzala život.

Studentka střední školy ve Veracruz v Mexiku se s mužem z Ekvádoru seznámila díky sociální síti. Delší dobu spolu virtuálně chodili, ale po nějaké době nastaly neurčité problémy a Gabriela upadla do deprese.

Ekvádorec, kterého ve zprávách dívka označovala jako Julia, se rozhodl dát jí vale.

„Dnes všechno skončilo a byla to moje chyba. Odpusť mi, moje lásko. Sbohem,“ napsala Gabriela na Facebook 5. listopadu.

O chvíli později na svůj profil nahrála fotografii, na níž pláče, se zprávou: „Potkala jsem tě a ty mě necháváš odejít s obrovskou prázdnotou. Nikdy jsem si nemyslela, že bych mohla milovat na dálku, a nikdy toho nebudu litovat, protože až se to stane, nechci u toho být. Tvůj postoj mě bolí, jen jsi hledal záminku, jak mě opustit,“ psala dívka.

Gabrielin poslední příspěvek je šílený. Je jím fotografie jí samotné s jedním koncem modrého šátku uvázaného kolem krku a druhým koncem k trámu. Pod ní napsala: „Sbohem všichni. Nemám nic, nemám už vůbec nic. Julio, miluji tě, nikdy na tebe nezapomenu. Odcházím s úsměvem. Byla jsem s tebou šťastná. A rodině – Odpusťte mi, prosím. Gabi vás miluje.“.....

Podle El Universal našel Gabrielino tělo její bratr Edminio, když přišel domů. Její rodina uvedla, že Gabi trpěla depresemi, ale že si nemyslí, že by byla schopna spáchat sebevraždu. Vše prokáže až pitva. Její facebookový profil byl uzavřen.

Související články

Další články