Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Tohle DESPOTICKÁ Šárka neměla dělat: Nacpala se Maléřovi do postele a začala rozkazovat, VIDEO

+ Dalších 47 fotografií
A je to tady. Martin Maléř už nemůže udělat krok zpět. Před týdnem své ženě Veronice Maléřové oznámil, že je zamilovaný, je to vážné a odchází od ní i od rodiny. Šárka se až do této chvíle jevila jako milá a citlivá dívka. Jenomže jakmile se začala cítit silná v kramflecích, tak Maléřovi rozkazuje.

Martin Maléř převrátil kvůli roztomilé číšnici Šárce celý svůj život vzhůru nohama. Sbalil si svoje věci, odstěhoval se od ženy a rodinu hodil přes palubu. Vůbec se necítí dobře, a to hlavně z toho důvodu, že s ním odmítají komunikovat jeho děti Rozina a Filip.

Šárka si je nyní stoprocentně jistá, že má Maléře v hrsti, a tak začíná pěkně rozkazovat. Nejraději by měla Martina jenom pro sebe a starala se o něj jako právoplatná manželka. Jenomže tou ona není a Martin má plnou hlavu jiných problémů.

Ulici to začíná vypadat, že Šárka pomalu ale jistě vystrkuje drápky. Na to ale není Maléř zvědavý. Otřese se jejich láska v základech? Hodí Maléř zpátečku? Podívejte se na video.

Související články

Další články