Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Tohle dává dítěti? Na Ivu a Mariana z Výměny se snesla drsná kritika kvůli dudlíku

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
HYGIENA
Slavný a věkově vzdálený pár z kontroverzního dílu Výměna manželek si zase na sociálních sítích vyslechl, že jejich výchova dětí není tím, co by bylo v pořádku. Zejména Iva (18), manželka Mariana (37), dostala pořádnou sodu. Důvod? Špinavý dudlík, který patří její druhé dceři Anetce.

Iva s Marianem si téměř před dvěma lety prošli peklem, když se objevili v televizi Nova v pořadu Výměna manželek. Mariana lidé pranýřovali kvůli tomu, že Ivu přivedl do jiného stavu v jejích 15 letech, jeho manželka si vytrpěla své kvůli nevhodné výchově dětí - trávila mnoho času na Facebooku, nevěnovala se své dceři Dominice, často ji trestala bitím přes zadeček a s hygienou to taky nevypadalo růžově, spíše černě...

Už se zdálo, že vše v rodině, která bydlela v Semilech, je v pořádku, ovšem Iva ukázala v jedné skupině na Facebooku, co dává do pusinky své mladší dceři. A vyvolala tím opět pořádné pozdvižení. Některé maminky do ní nepěkně zajely, Iva se ale bránila, že špinavý dudlík omyje a je vše v pořádku. Názory se různí, Iva ale rozhodně snímkem zaprášeného dudlíku vyvolala řadu emocí. Jakých? Podívejte se do galerie.

Související články

Další články