Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Tohle bylo přes čáru! Co vytočilo jindy „sluníčkového“ Tomáše Kluse doběla? Jde o manželku Tamaru

Je to jedna velká šťastná rodinka.
Zdroj: Profimedia.cz
Tomáš Klus miluje všechny bytosti na světě, nikomu nechce ublížit a místo večírkům se věnuje rodině. Nebo spíš chodí na večírky, kam může vzít i svou Tamaru. Prostě takový hodňous. Jenomže podle posledních informací se mírumilovný zpěvák opravdu rozčílil. A jde právě o jeho těhotnou Tamaru, která bude rodit každým dnem.

Ačkoliv Tomáš Klus (30) manželku netají a běžně dává společné fotky na sociální sítě, na Tamaru podle jeho slov vystartovali dva paparazzi a vyděsili ji tak, že jí snad málem praskla plodová voda.

„Jsem vyznáním pacifista, přesto jsem dnes měl chuť pacifikovat. Mám pocit, že už jsem párkrát pojmenovával svůj vztah k paparaziům, co čas od času podnikaj na výzvu šéfredaktora či udání za pětikilčo tři neohrožení stopaři. V zásadě respektuju, že každej děláme něco, že každýho něco baví nebo že se každej "nějak živit musí,“ začíná Tomáš na svém Facebooku.

Prý se normálně chováním fotografů docela baví, ale tohle bylo hodně přes čáru. „Vyběhnout ze křoví na těhotnou, v devátém měsíci, o samotě jdoucí ženu, moji milovanou, to je, promiňte mi ten výraz, na pěst.“

Místo toho nabízí právě dostatek fotek, které již na sociálních sítích jsou. Takže pozor na Tomáše! I tenhle „sluníčkový“ zpěvák se umí pořádně rozzuřit!

Související články

Další články