Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tohle byla Stáňa: Dojemná vzpomínka na zesnulou Lekešovou (†63) ze Sama doma

+ Dalších 5 fotografií
kolegyně vzpomíná
Zpráva o smrti Stanislavy Lekešové (†63) přišla jako rána z čistého nebe. Oblíbená moderátorka pořadu Sama doma přede všemi tajila smrtelné onemocnění. Se zákeřnou rakovinou bojovala statečně, den po Vánocích jí bohužel podlehla. Na zbožňovanou kolegyni dojemně zavzpomínala Lucie Křížková (35).

Naposledy spolu moderovaly před měsícem. Stanislava Lekešová (†63) a Lucie Křížková (35) byly v Sama doma nerozlučnou dvojicí. Moderátorka však smrtelnou nemoc tajila, takže se s ní málokdo stihl rozloučit.

"Jsi pro mě nenahraditelná. Nikdy nezapomenu," pláče Křížková.

O polovinu mladší kolegyně na Lekešovou vzpomíná i záznamem z vysílání, ve kterém se spolu od srdce zasmály. "Tolik dojemných zpráv... Čtu si je s odstupem. Dokola bulím. Ale tahle vzpomínka mi zvedla náladu. A mám v srdci stovky dalších. Tohle byla Stáňa," napsala moderátorka.

Stanislava Lekešová se narodila 29. května 1956 v Praze, vystudovala práva na Univerzitě Karlově. Na obrazovkách se objevovala od 80. let v roli programové hlasatelky. Moderovat začala v roce 1998, a to nejenom televizní, ale i rozhlasové pořady. V roce 2002 si dokonce zahrála v dobrodružném filmu Únos domů.

Související články

Další články