Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tohle by si nepřál nikdo: Slečna zadala své jméno do vyhledávače a nestačila se divit, co našla

Mladá studentka z Kentu v Anglii má z nálezu na internetu pořádné
trauma.
Zdroj: Instagram/AliceCachia
+ Další 2 fotografie
Určitě už spousta z vás někdy zadala do vyhledávače své jméno především ze zvědavosti. Ale pravděpodobně se vám nestalo to, co jisté Alice. Pro ty, kdo to ještě nezkusili, máme varování. Možná byste to ani zkoušet neměli.

Internet toho v sobě skrývá víc než dost a i o nás obyčejných lidech. Některé by ani nenapadlo, že můžou být na síti dohledatelní. Co teprve po tom, kdy na vás vyjede seznam různých věcí, které byste nečekali.

Spousta z nás se může zcela nevinně objevit na stránkách, o kterých ani neví, že existují. Stačí dát pár fotek na internet a je to. V momentě může být náš snímek zneužit ve prospěch někoho jiného.

Na vlastní kůži si to vyzkoušela jednadvacetiletá Alice Cachia z města Maidstone v anglickém Kentu. Když ji z nudy napadlo zadat své jméno do vyhledávače, málem odpadla. O tomhle se jí nezdálo ani v nejhorších snech.

Na internetové stránce wikiFeet pro fetišisty, kde se postují fotky slavných nohou, našla i ona ty svoje. Nemohla uvěřit vlastním očím.

Další šok ji čekal, když spatřila hodnocení její fotky. Měla pouze dvě a půl hvězdičky z pěti.

Alice se domnívá, že fotka jejího chodidla byla někým stažena ze článku, který před časem napsala.

Mladá slečna má totiž na noze dva srostlé prsty. Na internet napsala o životě s takovou anomálií, kterou má například slavný herec Ashton Kutcher.

Nyní má z toho pořádné trauma a lituje, že se kdy na veřejnosti svěřila se svým tajemstvím.

Související články

Další články