Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Tohle by nevymyslela ani heroinová Tereza (22): Mrtvé krysy sloužily jako pašerácké balíčky

+ Dalších 43 fotografií
drogy
Kriminální gangy v Anglii přišly na nový způsob, jak propašovat drogy nebo telefony do věznice. Jenže pro jejich smůlu se kriminalistům podařilo odhalit i tento mazaný nápad. Vykuchané krysy naplněné drogami!

Nad nápady pašeráků občas zůstává rozum stát. Tentokrát nešokovala žádná pašeračka Tereza (22), ale pro změnu jsou to lidé, kteří se pokoušejí dostat do vězení věci, které tam nejsou tak úplně povolené.

Strážci vězeňské služby anglického hrabství Dorset v Anglii odhalili opravdu lišácký způsob dodávání zakázaných předmětů do budovy pro odsouzené. Balíček s překvapením byl přehazován přes vysoké ploty, ovšem akce pašeráků byla neúspěšná. Mezitím, co si v Anglii přepravci utajovaného zboží vesele přehazují vykuchané hlodavce přes plot pro uspokojení vězňů, heroinová Tereza v pákistánské base pořádně trpí.

Dealeři se pokoušeli uspět za pomoci mrtvých krys. Zabité hlodavce zbavili veškerých orgánů a na místo nich nacpali předměty, které se legální cestou dovnitř nikdy nedostanou. Jednalo se například o papírky, cigarety, mobilní telefony. Samozřejmě uvnitř krys nechyběla ani marihuana a nějaká ta extáze.

Mohlo by vás zajímat

Další články