Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Tohle budete potřebovat: Podzimní kosmetické a módní trendy, co vám nesmějí chybět ve výbavě!

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

Máme tu podzim a s ním přicházejí i nové trendy. Snad každá žena se o tyhle nové módní a kosmetické hity zajímá a studuje, co nového by si měla pořídit do své povinné výbavy. My jsme vám vybrali pár nejdůležitějších trendů, které byste rozhodně neměly opominout!

Takže co se bude nosit?

1. Copy

Účesy z copů sice nikdy neztratily popularitu, ale tento podzim je z nich doslova hit! Na týdnech módy se copy objevily téměř na každé přehlídce, a to v jakékoliv formě. Můžete si udělat tenký cop v dlouhých vlasech, jen tak pro oživení, nebo si z copu dělat drdol. Experimentátorky můžou zkusit šátek do copu.

2. Výrazné oční stíny

Tento podzim hraje barvami, takže si pořiďte nějaké pěkné oční stíny. Teď jedou odstíny švestkové, bordó, tmavě modré a žluté, které se mimochodem báječné hodí pro modré oči.

3. Světlé a lesklé rty

Tuto sezonu jdou zase do módy lesky světlých odstínů. V kombinaci s výraznými očními stíny budou vypadat skvěle.

4. Jednoduché nehty

Tento podzim budou pasé nehty se zdobením nebo francouzská manikúra. Teď se nosí jednoduché nehty nalakované jednou barvou. Hodně módní jsou tmavě modré a světlé odstíny.

5. Přirozená barva vlasů

S vlasy teď neexperimentujte. I ombré tuto sezonu bude víc přirozené a tak, aby nebyly přechody skoro poznat. Stejně tak to nepřehánějte s melírem nebo divokými barvami.

6. Metalické odstíny

Něco metalického si tento podzim prostě musíte pořídit! A je jedno, jestli metalické legíny, bundu, kabelku nebo oční stíny. Metalické barvy objevíte snad v každé podzimní kolekci známých návrhářů.

7. Tenisky

Tenisky se nosí stále, ale teď povýšily na úplně jiný level. Chanel dokonce tenisky zahrnul do celé podzimní kolekce a zkombinoval je klidně s šaty nebo kabátkem. Nosit je tak můžete téměř všude. Tohle je velmi příjemný podzimní trend.

Související články

Další články