Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Tohle bude neskutečná jízda! Yemi a jeho tým přichází s mega projektem Ynspirology CON!

+ Další fotografie
Yemi A.D. přichází s projektem, který u nás nemá obdoby. V září se můžeme těšit na festival plný inspirace s názvem O2 Ynspirology CON. Festival nabídne interaktivní zapojení do různorodých aktivit i osobní setkání s mnoha osobnostmi.

Tanečník a choreograf Yemi A.D. (34) se svým týmem vytvořil projekt, který nemá v České republice obdoby. V září se Praha promění v unikátní festival inspirace s názvem O2 Ynspirology CON.

Během celodenního programu se představí více jak 30 nejinspira­tivnějších youtuberů, umělců, muzikantů, sportovců a osobností česko-slovenského onlinu.

"Osobnosti jsme nevybírali podle počtu lajků, ale podle toho, jak kreativní jsou a jakou inspirací mohou být pro ostatní,“ prozradil Yemi.

Před nákupním centrem Zličín tak vyroste městečko, které bude postavené z lodních kontejnerů a pojme až 5 tisíc hostů. Všichni návštěvníci tak budou moct festival zažít skutečně na vlastní kůži. Organizátoři slibují největší „virtual reality“ hernu v České republice.

„Každý z nás se někdy dostane do situace, kdy mu schází inspirace. Ta většinou přichází od lidí z jiných světů, než ve kterých zrovna jsme. Nové věci vznikají spojením různorodosti,“ vysvětluje Yemi. „Připravili jsme proto O2 Ynspirology CON, který by měl být takovým středobodem inspirace ve městě.“

„Mohlo by se zdát, že akcí, na kterých se můžete setkat s různými online celebritami, je dnes víc než dost, ale O2 Ynspirology CON je z podstaty jiný. Osobnosti jsme nevybírali podle počtu lajků, ale podle toho, jak kreativní jsou a jakou inspirací mohou být pro ostatní,“ doplňuje Yemi.

Slovo Ynspirology svým Y na začátku naznačuje, že projekt směřuje vstříc generaci Y, tedy lidem narozeným mezi lety 1986 a 2000.

Yemi v rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, na co všechno se diváci mohou v září těšit. Více informací najdete na www.ynspirology.cz.

Související články

Další články