Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tohle bude krutý podzim! Víme, která znamení se rozejdou a koho čeká rozvod!

Víte, po jaké cestě se vydáte letošní podzim?
Zdroj: Janek Sedlář
+ Další fotografie
Podzim nám už netrpělivě klepe na dveře, a tak se podívejme, co nám do nadcházejícího období přejí hvězdy. Bohužel, nebudou chladné měsíce žádnou velkou romancí. Na nebi nastane podivná konstelace hvězd, a proto si každý chraňte svůj vztah zuby nehty.

Podzim nám začne v roce 2016 22. září, a to přesně v 16:21 hodin. V ten den bude měsíc ubývat a bude v poloze Blíženců. Buďme tedy opatrní, letošní podzim nám nechystá nic příjemného. Kdo si může připravit rozvodové papíry a na koho se chystá zrada?

BERAN

Berani budou hned na začátku podzimu v ohrožení. Budou se cítit málo milovaní a budou v nich vzrůstat křivdy, proto buďte připraveni, že zaútočí, a to v podobě nevěry. Sami budou ovšem velmi nešťastní.

BÝK

Býci se budou muset celý podzim hledat. Čekejte tedy, že se ze svých vztahů stáhnou, a tak vás může s Býkem čekat rozpad vztahu. Hned s příchodem zimy by měli Býci ovšem najít správný životní směr.

BLÍŽENCI

Pro Blížence se chystá období plné nervů a zmatků, máme pro vás ovšem jednu dobrou zprávu, vaše vztahy by to měly ustát, a tak zatněte zuby a vydržte.

RAK

Raci vypadnou na počátku listopadu ze svého harmonického stereotypu a půjde o hodně. Právě u Raků jsou luny postaveny na podzim tak špatně, že si můžou klidně začít balit kufry. Vaše vztahy se rozpadnou.

LEV

Na Lvy se chystá opravdu velká zrada, přestože mají pocit, že nic nedělají, ostatní jich mají už plné zuby a to je přijde draho. Přestože se budete cítit jako chudáčkové, zamyslete se, jestli si nepříjemné chvíle nezasloužíte.

PANNA

Panny si můžou oddychnout, jako jediné je čeká krásný podzim, který pro ně bude zářit mnoha barvami. Jejich vztahy budou jen kvést a možná je čekají důležité životní změny, které budou ovšem jen a jen příjemné.

VÁHY

Váhy se rozhodnou začít nové životy a opustit staré a nedostačující. Pokud byl váš vztah tedy narušen, buďte si jistí, že právě na podzim skončí. Pro vás to ovšem bude mít jen pozitivní dopad.

ŠTÍR

Štíry čeká na podzim vzrušení v podobě nevěry. Potkáte totiž někoho, kdo vám dokonale zamotá hlavu. Bohužel se vám dvojí život nepodaří utajit, a tak dojde k velmi nepříjemné situaci. Je jen na vás, jak ji ustojíte.

STŘELEC

Střelci budou na podzim cítit silnou potřebu osvobodit se. Každý závazek je bude svazovat a nebudou toužit po ničem jiném než samotě. Pokud máte tedy takového partnera, vydržte, ke konci podzimu se vše vrátí do starých kolejí.

KOZOROH

Vy se v období padajících listů rozhodnete pro životní změny. Je dost možné, že na rozchod či rozvod myslíte už dlouhou dobu, partner bude ovšem rychlejší, a tak se připravte na to, že to budete právě vy, kdo bude opuštěný.

VODNÁŘ

Vodnáře čeká opravdu depresivní podzim. Je velmi pravděpodobné, že vaše lásky skončí a vy upadnete do kruté deprese. Bohužel vám období smutku vydrží až do jara, buďte tedy silní a vydržte.

RYBY

Ryby nemají podzim rády obecně a také dost často upadají v tomto období do silných depresí. Bohužel ani tento podzim nebude výjimkou. Je dost možné, že letošní deprese bude ještě o něco silnější než obvykle!

Související články

Další články