Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle božské tělíčko dnes slaví sladkých 20 let: Anna Kadeřávková ví, jak chlapům rozpumpovat krev v žilách

Anička má své tajné zbraně!
Zdroj: instagram
+ Dalších 36 fotografií
Anička Kadeřávková dnes slaví sladkých dvacet let. Sympatická blondýnka nabírá u diváků na oblíbenosti, a to i přes to, že v seriálu Ulice již dávno nepůsobí. Mladičká herečka všechny dostává svým kouzelným kukučem a rozkošností.

Anna Kadeřávková je jednou z nejtalentova­nějších a nejkrásnějších hereček Česka. Proslavila ji hlavně role Roziny v seriálu Ulice, kde hrála zakřiknutou a nevýraznou školačku, která se bojí téměř všeho.

Jenomže v reálu není Anička za žádnou stydlivku. Na svém Instagramu se nebojí ukázat fanouškům své dokonalé tělíčko. Pokaždé, když přidá nějakou fotku v plavkách, tak se můžou zejména chlapi zbláznit.

Herečka se totiž pyšní pevnou postavou a roztomilým zadečkem. Jenomže potenciální partneři mají smůlu, jelikož Anička je nějakou dobu již šťastně zadaná. A právě dneska slaví své dvacáté narozeniny. Tahle rozkošná blondýnka se narodila 24. 7. 1997 a rozhodně není jedináček. Anička má ještě dalších devět sourozenců, takže o zábavu u nich doma jistě nebyla nikdy nouze.

Související články

Další články