Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Tohle ani nechcete vidět: Takhle se ve skutečnosti fotí ty „dokonalé“ snímky na Instagram!

Kaluž najednou vypadá jako magická oáza.
+ Dalších 10 fotografií
Dokonalí lidé, dokonalé fotky a dokonalé prostředí. Spousta lidí zažívá z na první pohled dokonalých snímků z Instagramu pocit méněcennosti. Kdo by ostatně nechtěl mít perfektní život? Ale nic není tak, jak to vypadá.

Fotografové mají různé fígle a ty svoje se rozhodl ukázat brazilský profík Gilmar Silva. Ten fotí hlavně zamilované páry a budoucí maminky s těhotenským bříškem. Lidé na fotkách vypadají, jako kdyby se fotili někde uprostřed ráje. Květiny, nádherné světlo, záře, průzračně čistá voda. Zkrátka jako na nějakém pohádkovém ostrově, v tropickém ráji. Jenomže všechno je jinak.

Jeho zákazníci postávají vedle kaluží, leží na špinavé zemi nebo se fotí vedle dálnice. Nic z toho ale na výsledné fotce není vidět, protože Gilmar je šikula a z obyčejného pozadí vykouzlí magickou krajinu. Podívejte se na jeho snímky před úpravou a po ní a určitě přestanete závidět všem instagramovým hvězdám.

Mohlo by vás zajímat

Další články