Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle absolutně brutální video má v Austrálii přinutit děti, aby nechodily za školu! Není to trochu moc?

Parta středoškoláků utíkající ze školy, aby si mohla užívat na pláži. V Austrálii asi docela běžná věc, protože kdo by chtěl sedět ve třídě a poslouchat nudné učitele, když může být v Austrálii na pláži? Byli jste někdy v Austrálii na pláži? My také ne, ale představujeme si, že to tam musí být naprosto senzační.

Jenže víte, co všechno se může stát? Očividně můžete narazit třeba na minové pole, které vás roztrhá na cucky! To je pak lepší být na té nudné hodině, že? Jak jsme řekli, v Austrálii jsme nikdy nebyli, ale určitě tam nějaká minová pole mají, ne?

Takhle brutální reklama se tvářila jako reklama pro nevýdělečnou organizaci Learn for Life, která měla donutit školáky, aby nechodili za školu. Když se ovšem snesla obrovská kritika na brutalitu reklamy, reklamní agentura Perth, která za ní stojí, musela s pravdou ven – šlo o hoax, tedy jimi vytvořenou smyšlenou reklamu, která se stala ihned virální, čímž měla propagovat jejich reklamní agenturu.

Vyšlo to, jenom dva dny po zveřejnění ji na YouTube viděly více než dva miliony lidí…

Související články

Další články