Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Tobogan chlapci (†10) utrhl hlavu: Rodina půl roku od tragédie poprvé promluvila! Co předcházelo obrovskému neštěstí?

Zdroj: reprofoto youtube.com/twitter.com
Syn kansaského senátora Caleb Thomas Schwab (†10) se vydal do parku v Kansas City a chtěl zažít největší jízdu svého života na nejvyšším a nejrychlejším toboganu na světě. Jenže to dopadlo tragicky. Ochranná bariéra mu utrhla hlavu. Půl roku po tragédii nyní promluvila jeho rodina. Co přecházelo celému neštěstí?

Největší skluzavka světa Verrückt v akvaparku Schlitterbahn v Kansas City zabila loni v srpnu syna kansaského senátora Caleba Thomase Schwaba Chlapec vyletěl z raftu a ochranná bariéra chlapci utrhla hlavu. Rodina až nyní o strašlivé tragédii promluvila.

"Šest nás přišlo do parku a jen pět se nás vrátilo," řekl kansaský senátor a otec chlapce Scott Schwab portálu kansascity.com. Jeho syn Caleb tehdy seděl v raftu se svým bratrem Nathanem (12). "Než odjeli, řekl jsem, že bratři drží spolu, a on odpověděl: Já vím, tati," vypráví otec, co se dělo před smrtelnou jízdou. Když chlapcova matka uslyšela křik svého syna, okamžitě mu běžela pomoct Jenže ji na tobogan nechtěli pustit.

"Stál tam muž a nedovolil mi, abych šla blíže a podívala se, co se děje. Pořád opakoval: Ne, věřte mi, že nechcete jít blíže," řekla smutně. Chlapcův otec se snažil dostat z muže co nejvíce informací, ptal se, co se stalo a jestli je jeho syn mrtvý. Nakonec mu řekl, že ano. "Bylo to úplně neskutečné. Už si ani nepamatuji cestu domů," řekl.

Rodina se pořád se ztrátou svého syna nemůže vyrovnat Nikdo nechápe, jak se taková tragédie mohla stát. Akvapark Schlitterbahn v Kansas City pochybil a svoji vinu přiznal. Navíc se zavázal, že bude chlapcových třem sourozencům platit doživotní rentu za smrt jejich malého bratra. To už jim ale syna a bratra nevrátí.

Související články

Další články