Během filmového festivalu v Karlových Varech můžete narazit na opravdu široké cenové rozpětí. Záleží na vás, zda se najíte za 50 korun nebo pomalu za 500. Doslova za pakatel se dá najíst ve stánku Dobrotky, kde si můžete dát palačinku za necelých šedesát korun. Vybrat si můžete mezi sladkou a slanou variantou. Druhů mají nesčetně.

Pokud stojíte o levný alkohol, vyražte do Tequila baru. Ten je sice trochu dál od centra, ale velké pivo si tam dáte za 35 korun, což na hlavní třídě rozhodně nečekejte. Mile překvapí i Berlin Kebab, kde si za 120 korun objednáte porci kebabu s nealkem. Kebabu dostanete ale tak gigantickou porci, že vystačí pro tři lidi, resp. dívky.

Caffe Perla se nachází pro změnu přímo na boulevardu T. G. Masaryka, kde si společně s ranní kocovinou můžete objednat míchaná vejce se šunkou za necelé dvě stovky, což je za míchačky poměrně dost. Stejně tak je to s toasty.

Na oběd si můžete dát v restauraci Charlie svíčkovou, která stojí 209 korun. V podniku Luna kousíček od centra ji koupíte pod stokorunu. Trochu rozdíl, ne?

V neposlední řadě nelze opomenout Bistro Sluníčko, které je též hned vedle centra dění, jen lehce zastrčené v uličce. Tahle jídelna vám nabízí teplý pult, studený pult se saláty, chlebíčky, bagety i sladké, a to vše za pár korun. Můžete si vybrat zda chcete sedět vevnitř, nebo na zahrádce. Smažený sýr nebo zapečené brambory vás vyjdou kolem směšných sedmdesáti korun. Dort, káva a malinovka na necelých osmdesát korun.

Adresy veškerých restauračních zařízení společně s kompletním menu naleznete ve fotogalerii.