Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Toasty za dvě stovky nebo smažák za osmdesát: Kde se ve Varech během fesťáku nejlépe najíte?

Vlevo: Obsluha v Bistru Sluníčko, vpravo: Salát v restauraci Luna (95,–).
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 25 fotografií
Karlovy Vary jsou lázeňské město s přijatelnými cenami. Nijak se ale netají tím, že během filmového festivalu se u některých restaurací za cenové položky připíše nula. Najíst se 29. 6. – 7. 7. někde za normální částku ale možné je. A my jsem to pro vás zjistili. Při té příležitosti jsme prozkoumali i opačný extrém. Jídla za pořádnou pálku.

Během filmového festivalu v Karlových Varech můžete narazit na opravdu široké cenové rozpětí. Záleží na vás, zda se najíte za 50 korun nebo pomalu za 500. Doslova za pakatel se dá najíst ve stánku Dobrotky, kde si můžete dát palačinku za necelých šedesát korun. Vybrat si můžete mezi sladkou a slanou variantou. Druhů mají nesčetně.

Pokud stojíte o levný alkohol, vyražte do Tequila baru. Ten je sice trochu dál od centra, ale velké pivo si tam dáte za 35 korun, což na hlavní třídě rozhodně nečekejte. Mile překvapí i Berlin Kebab, kde si za 120 korun objednáte porci kebabu s nealkem. Kebabu dostanete ale tak gigantickou porci, že vystačí pro tři lidi, resp. dívky.

Caffe Perla se nachází pro změnu přímo na boulevardu T. G. Masaryka, kde si společně s ranní kocovinou můžete objednat míchaná vejce se šunkou za necelé dvě stovky, což je za míchačky poměrně dost. Stejně tak je to s toasty.

Na oběd si můžete dát v restauraci Charlie svíčkovou, která stojí 209 korun. V podniku Luna kousíček od centra ji koupíte pod stokorunu. Trochu rozdíl, ne?

V neposlední řadě nelze opomenout Bistro Sluníčko, které je též hned vedle centra dění, jen lehce zastrčené v uličce. Tahle jídelna vám nabízí teplý pult, studený pult se saláty, chlebíčky, bagety i sladké, a to vše za pár korun. Můžete si vybrat zda chcete sedět vevnitř, nebo na zahrádce. Smažený sýr nebo zapečené brambory vás vyjdou kolem směšných sedmdesáti korun. Dort, káva a malinovka na necelých osmdesát korun.

Adresy veškerých restauračních zařízení společně s kompletním menu naleznete ve fotogalerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články