Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

To zahřeje u srdce: Zrodila se opravdu velká fotbalová hvězda

Tak tomuhle se říká talent! Josh Turnbull dostává balon… utíká s ním přes půlku hřiště…. a za jásotu diváků dává gól! Na tom by ještě nebylo nic tak neobvyklého, kdyby se ovšem teprve nedávno nenaučil chodit. Že by se zrodil nový Ronaldo?

Video zachycující Joshův heroický výkon už na serveru YouTube dosáhlo více než 8 500 000 zhl­édnutí. „Tak tohle byl ten nejkrásnější a nejzajímavější gól, jaký jsem za celých třicet let, co sleduji fotbal, viděl,“ napsal jeden uživatel. „Mnohem lepší střelec než Torres,“ rýpnul si jiný diskutující do útočníka Chelsea.

Vyloučeno ale není ani to, že malý Josh bude v budoucnu za Chelsea spíš chytat. Jeho otcem je totiž Ross Turnbull, který právě v tomto fotbalovém klubu působí na pozici brankářské trojky (jedničkou je samozřejmě náš Petr Čech). Tak či tak, o tomhle dvouletém klučinovi ještě určitě uslyšíme.

Mohlo by vás zajímat

Další články