Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

To vás šokuje: V Pákistánu mají reality show, kde rozdávají skutečná miminka!

Jaký je smysl celé soutěže? Počítadla sledovanosti!
Zdroj: Profimedia.cz

Co byste byli ochotni udělat kvůli sledovanosti? Představte si, že jste programový ředitel, navíc muslim, slavíte ramadán, kdy se nic nesmí a všichni proto jen čučí na televizi, a vy potřebujete, aby si divák z přehršle nabídek vybral zrovna tu vaši stanici. Tak co uděláte?

V Pákistánu to vzali hodně zostra. Vymysleli reality show s bezdětnými páry, kde chudáci rodiče, kteří nedošli naplnění v manželství, mohou z televize odejít s dítětem a to už bude jejich. Pákistán se potýká se spoustou opuštěných dětí a tohle je jedna z cest, jak docílit toho, aby se jich ujala nějaká rodina.

V hlavním vysílacím čase tak moderátor Aamir Liaquat Hussain nabízí třeba dívku, kterou někdo po porodu odhodil na hromadu odpadků, a ještě téhož večera skončí u pána domu Riaz-ud-dina a jeho ženy. Noví rodiče čekali na své dítě 14 let, ale bohužel jim osud nepřál, svou novou dceru tak pojmenovali příhodně Fatima, tedy Odstavená.

Jaké podmínky musí rodiče před kamerami splnit, to se přesně neví, ale arabská společnost je ráda za cokoliv, díky čemuž dokáže udat své sirotky, kterých rok od roku přibývá. Hlavně děvčat. Ženy totiž nemají povoleno pracovat a pro rodinu tak představují ekonomickou zátěž. Není divu, že se jich rodiče zbavují a chtějí raději chlapce.

Související články

Další články