Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

To vás rozněžní: Rozvádějící se Vondráčková s Plekancem vychovali děti jak z reklamy na dokonalost!

Prohlášení Vondráčkové a Plekance se liší.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 14 fotografií
Ať už se mezi Lucií Vondráčkovou (38) a Tomášem Plekancem (35) stalo cokoliv, na jedno mohou být pyšní: opravdu se jim povedlo vychovat skvělé dva kluky, šestiletého Matyáše a tříletého Adama. eXtra.cz se podařilo mluvit s člověkem, který se s malými brášky často vídá a mluví o nich jen v superlativech!

„S kluky se vídám pravidelně. S Luckou se kamarádím, a tak se k nám jezdí často vykoupat. Lucka je v hodně blbé situaci, v šoku a totálně zkoprnělá. Je mi jí líto. A ti kloučci jsou hrozně roztomilí a strašně dobře vedení. My se jako malí se sourozenci pořád hádali a prali, oni se k sobě chovají moc hezky. Všechno si půjčují. A starší menšímu říká Mimí. Je vidět, že mají úžasnou péči, že je geniálně vedou,“ prozradil nám přítel Lucie Vondráčkové.

Prckové podle něj chvilku mluví anglicky, pak francouzsky a taky česky.

„Je s nimi sranda. Běhají tu a působí na mě jako běhající štěstí. A malý Adam na svůj věk perfektně plave. Je na ně nádherný pohled, tak jsem si o to víc říkal, že je tragické, co se teď děje, “ dodal známý zpěvačky, kterého se rozpad rodiny Tomáše Plekance a Vondráčkové dotýká právě kvůli jejich synům o to výrazněji, že s nimi pravidelně přichází do styku.

Mohlo by vás zajímat

Další články