Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

To už zavání promiskuitou! Pauhofová svedla herce z Schindlerova seznamu! ŽHAVÁ FOTOGALERIE UVNITŘ

Je opravdu moc sexy, že?
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 15 fotografií
Motá hlavu jednomu chlapovi za druhým! Herečka Táňa Pauhofová se nezdá - to, co dokáže ona, zvládne totiž málokterá. Během chvíle totiž neváhala strčit svůj jazyk dvěma mužům do úst a prožit s nimi hodně erotické momenty, alespoň o tom svědčí snímky ve fotogalerii...

Nejspíš se teď většina čtenářů zhrozila nad tím, že by krásná herečka mohla mít promiskuitní libůstku. Ale není tomu tak. Pohledná zrzka patří k herečkám, které se neobklopují skandály, naopak se s nadsázkou řečeno každé ráno modlí k Bohu a desatero mají vytetované na předloktí.

Pauhofová se pouze skvěle zhostila své role ve snímku Všechno nebo nic, který odstartoval 12. ledna v kinech.

Jejím parťákem v líbací scéně je polský herec Pawel Delag, který patří v Polsku k velkým hvězdám. Proslavil se třeba rolí v legendárním Spielbergově filmu Schindlerův seznam, v němž ztvárnil roli židovského mladíka.

Ovšem v aktuálním filmovém hitu není jediným, kdo okusil chuť sladkých rtů krásné herečky. V galerii najdete hodně žhavé scény, na kterých předvedla své odhalené partie s hercem Michalem Žebrowskim.

Související články

Další články