Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

To už snad fúrie Meghan nemyslí vážně: Harryho má nutit do opovrženíhodné změny

To už snad fúrie Meghan nemyslí vážně: Harryho má nutit do opovrženíhodné změny
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
šílené
Meghan Markle (38) a princ Harry (35) úspěšně opustili královskou rodinu. Bývalý vévoda ze Sussexu už nesmí používat královský titul, dokonce se prý vzdal i rodinného příjmení Mountbatten-Windsor. O bývalé americké herečce se povídá, že z Harryho udělala naprostého podpantofláka. A začíná se spekulovat, že ho možná donutí přejmenovat se na Harryho Marklea!

Kvůli ženě odešel v minulosti do vyhnanství i král Eduard VIII., strýc současné královny Alžběty II. (93). Svého rozhodnutí zříct se koruny kvůli lásce nikdy nelitoval. Mrzelo ho ale, že se k němu vlastní rodina otočila zády. Čeká to i prince Harryho

Cesta k dominanci

Bývalý vévoda ze Sussexu se nemusí obávat, že by ho kvůli zřeknutí se královského postavení nepustili do vlasti. Hněv jeho příbuzných ho ale minout nemusí. Stejně tak Harrymu hrozí, že se za svůj odvážný krok bude jednou tlouct do halvy. Meghan má totiž v kuloárech pověst pořádné semetriky!

Dokazovaly to i zprávy z uplynulých měsíců. Sídlo exvévodského párečku opouštěla jedna hospodyně i chůva za druhou, Meghan to schytávala i od veřejnosti. Harryho babička navíc jeho americkou manželku údajně vůbec nemusí.

Definitivní krok

Teď se spekuluje o jejím posledním kroku, jak si Harryho nenávratně omotat kolem prstu. Že přišel princ o tituly, není překvapením, rozhodla o tom sama Alžběta. Harry ale přestal používat i rodinné příjmení Mountbatten-Windsor. Upozornil na to britský The Sun, který získal zakládací dokumenty nové Harryho společnosti. Vrhá se do podnikání v bezemisním cestování, ale bez příjmení!

Podle informací webu ccn.com se na královském dvoře obávají, aby Harry nezačal používat příjmení své drahé polovičky. Některé zdroje ale naznačují, že přesně to bude Meghan po manželovi požadovat. Takovou změnou by se dostal do úplného stínu. Už teď se o něm prý mluví jako o "tom chlápkovi, který stojí vedle Meghan Markle".

Byla by to potupa jak pro Harryho, tak pro celou královskou rodinu. Tak uvidíme.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy