Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

To už snad ani nemůže myslet vážně: Frackoidní sígr Justin opět míří k soudu! Doma v Kanadě napadl řidiče limuzíny

Štefan Pčelár, po ontarijské supermodelce Bieberovi druhé největší neštěstí, jaké mohlo naše média potkat.
Zdroj: profimedia.cz, herminapress.cz

Zatímco on si myslí, že se dobře baví, nejspíš si neuvědomuje, že velmi rychle páchá profesní sebevraždu v přímém přenosu. Z kluka, který kdysi ovládl server YouTube, se stala jedna z nejprotivnějších celebrit, naprosto nevhodný příklad pro své mladé, respektive dětské obdivovatele, neuznávající nejen základy společenské koexistence v běžné realitě, ale člověk naprosto odtržený mimo ni.

Justin Bieber (19, ale chováním na sedm a půl) byl nedávno sebrán v Miami za řízení v opilosti, odseděl si jeden den v base a otráveně přijal rozhodnutí samosoudce, že může ven z vazby, ale dostaví se v únoru k projednávání jeho případu. Jeden by si řekl, že už by to tedy stačilo, ale to by se nesmělo jednat o Justina.

Kromě toho, že Američané podepsali hromadně petici o jeho deportaci zpět do Kanady a zrušení zelené karty, která má už víc jak sto tisíc podpisů a bude se jí tedy muset seriózně zabývat i kancelář Bílého domu, mu hrozí i to, že ho nebudou chtít ani doma.

Bieber totiž 30. prosince napadl v kanadském Torontu řidiče limuzíny, který ho s partičkou kamarádů vezl z večírku z jednoho klubu. Justin byl podle výpovědi opilý (zase) a řidiče napadl po vzájemné výměně názorů. Kanadský soud s Justinem je naplánován na měsíc březen, nedávno byl kvůli incidentu vypovídat na policejní stanici v Torontu.

Kde se zase sešly mokré třináctky, provolávaly mu nehynoucí slávu, takže nemohl s bodyguardy skoro ani projít ven, a vyjadřovaly mu svou nekonečnou podporu v čemkoliv, co udělá. Beliebers. Budou ho milovat, i kdyby někoho jednou zabil. Je to přece někdo, co něco dokázal, zatímco my jsme na něj hnusní schválně a akorát závidíme. Ne?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy