Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

To už se jí zase zapalují lýtka? Bagárová po drsném rozchodu vystavuje tělo bohyně!

Monika Bagárová
Zdroj: Instagram
+ Dalších 40 fotografií
Tohle bejby rozhodně dlouho nebude sedět v koutě! Jedna z nejhezčích českých koček Monika Bagárová (23) se nedávno rozešla se svým slovenským chlapcem, už ale láká do osidel novou oběť. Ta ale určitě nebude litovat!

Monika Bagárová je kus, to je bez diskuse. Před pár dny ale dala kopačky svému Dávidovi, a to za drsných okolností (prakticky vymazala jeho existenci ze svého profilu na Instagramu, což takhle zkušená holka neudělá jen tak).

„Nikoho třetího za tím nehledejte. Prostě to nefungovalo,“ svěřila se Monika eXtra.cz dvacátého června.

Leckterá její kolegyně by se následujících mnoho měsíců na sociální síti mohla vystavovat jen po použití extrémních filtrů, protože nervy, deprese, ztrhaná tvář a tak.

Monika ale pózuje jako pominutá, pořád s tím samým úsměvem, který jako by říkal: „Můžu být tvoje!“ Teď ho navíc možná tak i opravdu myslí.

Slečny jako Bagárová většinou nezůstávají dlouho samy. Příroda je mocná, potřeby jsou zřejmé, takže není divu, že její nejnovější fotky lze vnímat jako balicí fígl. Má co nabídnout, a tak se určitě někdo brzy chytne.

Jak už tak české fanoušky dobře známe, Moniky, mimo jiné hvězdy podzimní deváté řady StarDance, jsme se zkusili zeptat, kolik od našeho oznámení jejího rozchodu přišlo nabídek kvalitního sexu. Nebo kafe. Bohužel neodpověděla, asi jsme zapadli do randícího spamu…

Související články

Další články