Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

To už je přes čáru: Pekelné záběry, které jste v reality show Štiky neviděli

+ Dalších 8 fotografií
Včera odstartovala na TV Prima reality show Štiky. U diváků to zatím nejvíce schytává Monika Štiková (45), o které si lidé na sociálních sítích myslí, že je nafoukaná potvora, která tyranizuje všechny okolo. Jenomže Monika má ke svému chování podle svých slov důvod. Důvod, který se najde kdykoliv a v čemkoliv. Podívejte se na drsné záběry, které jste neměli možnost vidět v televizi.

Z reality show Štiky zatím nejlépe vycházejí Ornella Koktová (25) a Josef Kokta (61). Na rozdíl od zbytku své rodiny působí inteligentně a normálně. Na tomhle hodnocení se shoduje většina komentujících lidí na sociálních sítích.

Trnem v oku se okamžitě stala Monika Štiková, která v celé rodině vyvolává hádky nejvíce. Je vidět, že z jejího manžela Michala Štiky se stal naprostý podpantoflák, který Moniku miluje i přesto, že s ním zachází jako s hadrem.

Monika se k Michalovi chová opravdu otřesně. Na jednu stranu je něco jiného od manžela odejít, protože ho už nemiluje, ale na stranu druhou už není na místě ho neustále ponižovat před ostatními členy rodiny.

Včerejší díl byl hodně vyhrocený. A to jste ještě neviděli některé záběry, které se do tohoto dílu nevešly. Na nich se jak jinak než hádají Monika a Michal. Tentokrát kvůli takovému nesmyslu, jako je sekání trávy.

Celá stupidní hádka vyvrcholí tehdy, když Michal Monice opět všechno odsouhlasí a ona si jako nějaká královna poručí. „Můžeš se omluvit. Šup, ručku mně polib,“ volá Monika opovržlivě na svého manžela.

Jediný, kdo se zatím příliš neprojevil, je vypasená Charlotte Štiková. Ale uvidíme.

Mohlo by vás zajímat

Další články