Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

To už je pořádný pupík: Pyšná Jasmina předvedla zakulacené bříško v teplákovce

+ Dalších 82 fotografií
Rytmusův syn
Jasmina Alagič (29), která v létě porodí svého prvního potomka, si užívala slunečný a teplý víkend v přírodě. Z fotografie, kde je se svým pejskem, je vidět, jak už se krásně zakulacuje. Mimo roztomilé teplákovky tak předvedla i rostoucí těhotenské bříško!

Moderátorka Jasmina Alagič a rapper Rytmus (42) se společně těší na miminko, které má přijít na svět začátkem léta. Oba rodiče už se nemohou dočkat a krásné období očekávání si spolu dosyta užívají.

Od chvíle, co jsou spolu, jejich vztah nabral rychlý spád. Už po pár měsících spolu začali bydlet v novém domě, v listopadu Rytmus požádal Jasminu o ruku a na Štědrý den dvojice oznámila, že budou brzy tři. Ještě než světlo světa spatří malý „Paťo“ se chce zamilovaná dvojice vzít.

O víkendu budoucí maminka zveřejnila na svém Instagramu fotografii, na které je její těhotenské bříško už opravdu znát. „Miluju tyto krásné dny, miluju les, lidi a zvířata, kterými jsem obklopená. A nejlepší to je mít všechno v jednom. Jít na společnou procházku je pro mě štěstí,“ vyznala se z lásky k životu Jasmina.

Dojemné komentáře budeme moci v dalších týdnech od srdečné a citlivé Jasminy zřejmě slýchat častěji. Jasmino, jen tak dál!

Mohlo by vás zajímat

Další články