Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

To tu ještě nebylo! Velký horoskop pro všechny nymfomanky je tu! Děláte to dobře?

+ Další 3 fotografie
Erotický horoskop
Takový horoskop tu ještě nebyl. Znamení zvěrokruhu mají velký vliv na naši intimitu a vzrušení. Jak svého partnera co nejlépe potěšit? Co mu při tom dělat a naopak nedělat? Akční Berani si budou chtít dlouze pohrát, Rak miluje místo mezi vašimi ňadry. Každé znamení je jiné a my víme, jak ho božsky uspokojit!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Dynamický Beran miluje výzvy, ale nemá rád příkazy a rozkazy od ostatních. Tak trochu Christian Grey. Berani jsou velmi vášniví, energičtí a milují dobrodružství v peřinách. Začněte jej dráždit, ještě než se svlékne.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk je velmi smyslný milenec. Dotek a něha jsou pro něj velmi důležité. Býk se nechá hladit a laskat velmi dlouho, možná z toho budete unavená, ale Býci to zkrátka milují a k jejich orgasmu vede dlouhá cesta.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Muži ve znamení Blížence potřebují cítit vzrušení a vášeň. Kombinace jazyka a zároveň rukou je to, po čem touží. Připravíte mu nádherný zážitek, nezapomeňte však experimentovat, jinak se Blíženec začne brzy nudit.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Emocionální Rak se potřebuje cítit příjemně a uvolněně. Místo mezi vašimi prsy ho skvěle uspokojí. Miluje ten pohled. Pravděpodobně to budete vy, kdo bude muset udělat první krok k jeho vytouženému orgasmu.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lev je rozený vůdce. Bude těžké na něj zaútočit a dobýt ho. Musí se cítit jako král a taky mu to tak musíte udělat. Jeho mužství má rádo pevnou ruku. Dotýkejte se ho však po celém těle.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Pokud chcete svést muže Pannu, musíte respektovat jeho potřebu čistoty. Hrajte si s ním ústy a nezapomeňte při tom jemně kroužit jazykem. Panny se budou cítit jako v sedmém nebi.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váha je jako milenec velmi kreativní. Přesto nejlépe dosáhne orgasmu, když mu ho chytnete mezi prsty a budete přejíždět nahoru a dolů. To zkrátka vždycky zabere.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štír jako sexuální bůh bude očekávat něco výjimečného. Zbožňuje kombinaci úst a rukou. K lepšímu prožitku mu pusťte nějaké erotické video. Pak to půjde jedna báseň.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelec je hravý a rád zkoumá. Držte ho pevně a zároveň jazykem prozkoumejte okolí jeho chlouby. Bude vám velmi vděčný. Skvěle ho vzruší i vůně vašeho parfému.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozoroh se bude snažit vás ovládat. Nenechte se! K dráždění Kozoroha použijte vaše ňadra. Ve finální rovince použijte ústa. A uvidíte, kdo koho ovládne.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnář jako milovník erotických pomůcek uvítá, když mu pomůžete nějakou sexy hračkou, ale ani vaši tvrdou rukou nepohrdne.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Ryba si přijde na své, pokud se jí začnete jemně dotýkat a dráždit. Provokujte jeho mužství jemně prsty a nezapomeňte připojit ústa. Pozor, Ryba nemá ráda tvrdé praktiky.

Čeká vás důležité rozhodnutí? Tarotové karty vám prozradí, jak neudělat chybu.

Mohlo by vás zajímat

Další články