Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

To tu ještě nebylo: Úplně nazí Martin Zounar s Martinem Krausem objedou Česko

+ Dalších 5 fotografií

Nejúspěšnější divadelní komedie posledních let, Dva nahatý chlapi, vyjíždí poprvé na Open Air Tour. V hlavní roli se představí Martin Zounar a Martin Kraus, kteří lákají diváky vtipnými slovy: ”Moc se na všechny těšíme a opravdu přísaháme, že jsme v části představení úplně nazí!” 

Dva nahatý chlapi, nejúspěšnější divadelní komedie posledních let, vyjíždějí poprvé na Open Air Tour!
Do amfiteátrů a letních kin míří v čele s Martinem Zounarem, Danielou Šinkorovou, Martinem Krausem a Martinou Randovou.

Bláznivá komedie kontroverzního francouzského autora, která v současné době slaví v Paříži velké úspěchy, vypráví o seriózním advokátovi, věrném manželovi a otci dvou dětí, který se jednoho dne probudí nahý v posteli se svým kolegou z práce.

Ani jeden z nich netuší, proč se do této situace dostali. Manželka jednoho z nich však vymyslí způsob, jak zjistit pravdu. Ale to je, jak se nakonec ukáže, opravdové pravdě hodně vzdáleno…

Martin Zounar láká na své nahé představení

V Česku s ním v posledních letech herci "nového” pražského Divadla Metro slaví obrovské úspěchy a nově ho představí v celkem 14 městech po celé České republice.

"Moc se na všechny těšíme a opravdu přísaháme, že jsme v části představení úplně nazí. Je to občas trochu "vogeltanz," ale zatím to s kolegou Martinem Krausem zvládáme s přehledem," dodal s huronským smíchem a humorem sobě vlastním Martin Zounar. Ten se se svým kolegou ukáže zakrytý pouze prostěradlem.

Open Air Tour pod režijním vedením Antonína Procházky startuje už 29. května 2022 a vstupenky jsou již nyní k zakoupení!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy