Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

To tu ještě nebylo: Psychopat v Prostřenu! vytáhne na soutěžící ZBRAŇ, hostitelka se zhroutí!

+ Další 2 fotografie
Od příštího týdne se diváci Prostřeno! mohou těšit na opravdu šokující týden, který začne v pondělí příchodem youtubera Aleše Bejra (42). Psychopat, jak si nechává přezdívat, bude na sebe upozorňovat za každou cenu. S některými vtípky však přestřelí a dojde kvůli tomu i na slzy a na předčasný odchod!

V příštím týdnu se v pořadu Prostřeno! jako soutěžící objeví Aleš Bejr, který si nechává říkat Psychopat, vede si svůj vlastní YouTube kanál a bude se snažit vyhrát za každou cenu. V letošním roce už Aleš řádil v soutěži MasterChef a v Prostřeno! naservíruje svým hostům hotové peklo na talíři.

Jeho přítomnost a nejapné vtípky však budou soutěžícím vadit daleko víc než jen zpackaná večeře. Fitness trenér a youtuber má před fitness soutěží a chce, aby si s ním jeho proteinovou dietu užili i soupeři. To bude podívaná!

Na jednu z večeří přijde oblečený jako agent 007 a jako správný Bond u sebe bude mít i pistoli. Pro něho nevinný vtípek se obrátí v pěkné drama. Hostitelka se zhroutí a Aleše vyhodí od stolu. Kam až tento psychopat může dojít a vyjde mu jeho taktika zaměřená na nevhodné vtipy vůči ostatním soutěžícím? Podívejte se na ukázku z večera, který bude šokovat všechny u televizních obrazovek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy