Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

To tady ještě nebylo! Extra rozdává telefony Huawei. Nebuď labuť a zapoj se!

Vyfoť se a vyhraj!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Kolik si uděláš denně selfíček? Hromadu, co? Je nám to jasné! A co kdybychom ti řekli, že za takové jedno pořádné selfíčko můžeš dostat telefon!

Extra.cz ve spolupráci se značkou Huawei rozdá pět telefonů, a to bez legrace.

Chceš fungl nový telefon? Soutěžíme o P7, G7, G750 a 2× Y550 a jediné, co pro to, aby ses zapojil a vyhrál, musíš udělat, je vyblesjknout se při hokejovém fandění s tímhle plakátem.

(Klikni pravým tlačítkem na myši, dej uložit jako, napiš název a vytiskni.)

Fotku jak fandíš ty sám nebo s přáteli, rodinou, zvířaty… Prostě co tě napadne, pošli na redakce@extra.cz a do předmětu napiš Soutěžím s eXtra.cz o telefon Huawei.

V pátek 15. 5. vydáme článek s nejoriginál­nějšími fotkami a v pondělí 18. 5. vyhlásíme pět výherců!

Fotky budeme hodnotit podle originality. Čím zajímavější budeš, tím větší šanci máš na výhru. První místo vyhrává telefon v hodnotě 8 490 Kč – Huawei P7! Fotka, která se umístí na druhém místě, vyhrává telefon Huawei G7, který stojí 7 490 Kč, a třetí výherce bude šťastným majitelem Huawei G750 za 6 990 Kč.

Čtvrtá a pátá nejoriginálnější fotka toho, jak fandíte klidně i se svými dětmi, sousedy, kamarády na hokeji, vyhrává Huawei Y550.

Přečti si víc o telefonech Huawei:

Huawei P7 – jeden z nejelegantnějších telefonů současnosti, který v srpnu 2014 získal od renomovaného evropského sdružení EISA prestižní ocenění „Evropský spotřebitelský smartphone roku 2014–2015“ a jeho cena je 8 490 Kč.

Huawei G7 – smartphone s velkým displejem a skvělou výdrží, disponuje 5,5palcovým HD displejem, podporou vysokorychlostních sítí 4G LTE Cat4, NFC a mimořádně velkou baterií s dlouhou výdrží. Cena 7 490 Kč.

Huawei G750 – výkonné osmijádro s podporou dvou SIM, přináší díky vysoce výkonnému osmijádrovému procesoru a 2GB RAM výkon a rychlost vlajkových lodí do kategorie telefonů vyšší střední třídy. Cena 6 990 Kč.

Huawei Y550 – vysokorychlostní sítě 4G LTE pro každého. Dostatečně výkonný a úsporný čtyřjádrový procesor, jednoduchá obsluha i pro naprosté začátečníky díky zjednodušenému módu prostředí Emotion UI. Cena 3 290 Kč.

Stačí se jen vyfotit a telefon zadarmo může být tvůj, tak co, jdeš do toho?

Související články

Další články