Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

To snad není možné! Nový přítel udělal z Katie Holmes nudnou babičku!

To je proměna.
+ Další 2 fotografie
Katie Holmes (38) září štěstím. Konečně se může ukazovat po boku svého přítele Jamieho Foxxe, který nedávno oslavil padesáté narozeniny. Herečka ale po jeho boku vypadala jako babička.

Katie se na oslavě svého přítele objevila v novém krátkém účesu a kytičkované blůze. Určitě si mohla dovolit lichotivější model a vlasy jí slušely delší. Takhle vypadá jako babička nebo starší ségra.

Jinak ale září štěstím. Aby ne, konečně se může oficiálně ukazovat po boku své lásky. Pár je spolu od roku 2015, ale Katie měla s bývalým manželem Tomem Cruisem šílenou porozvodovou dohodu. 5 let od rozchodu se pod hrozbou pokuty 7 milionů dolarů nemohla ukazovat po boku jiného muže. Asi i takové nesmysly nasadila do mozku Toma Cruise scientologická církev, které je plně oddán.

Informaci o této bizarní podmínce přinesl magazín People. Doba ale konečně uplynula a je hezké vidět, že je herečka i její dcera Suri šťastná.

Mohlo by vás zajímat

Další články