Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

To snad ne! Z hollywoodských filmů úplně zmizí sex!

Carrie to už s panem Božským nebude ve filmu dělat.
Zdroj: Profimedia.cz

Nad největším filmovým průmyslem se stahují mraky a revoluce stříbrného plátna je na dosah. V Americe se už úspěšně stihli vyhnout kouření, čvaňháka v puse mají jen grázlové z Východu, a teď se děje amen i s tím, co doposud lákalo nejvíce diváků – z filmů vymizí postelové scény!

Dosud platilo, že sex prodává za každou cenu, ale hollywoodští producenti na to mají jiný názor. Ztrácejí totiž mladší publikum, tedy více filmově zaměřené, jen tím, že kvůli sexualitě je pro něj film v kinech nedostupný. Co na tom, že dnes jít do kina už znamená spíše svátek, protože mladá generace si všechny filmy poctivě krade. Pardon, stahuje.

Trend poslední doby velí, že násilí a dramatické scény jsou pro producenty daleko schůdnější než jedno žhavé cvičení v posteli, a tím se také bude filmový průmysl ubírat. Snímky jako Základní instinkt nebo 9 a 1/2 týdne tak skončí v domácích archivech jako malá vzpomínka na staré zlaté časy.

Velkou roli v tomhle rozhodnutí také hraje průzkum mezi páry, které si vybírají, na jaký film půjdou společně. Ty si totiž častěji vybírají snímky, kde není sexualita, a jedním z důvodů je i to, že dnes je všude dostupné porno, proto intimní scény už nejsou takovým tahákem a mládeži nepřístupný film neznamená zakázané ovoce.

Připravte se tedy na to, že teď namísto pěkných těl budete koukat na pěkné podřezávání hrdel, pěkná střeva, pěknou řítící se budovu nebo pěknou tsunami. Pokrok nezastavíte!

Související články

Další články