Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

„TO SNAD NE, TOHLE SI KOUPÍ JEN TOTÁLNÍ BLB!“ Lidl začal prodávat zapařené kopřivy

+ Dalších 8 fotografií
Nesmysl
Obchodní řetězec Lidl přidal do své nabídky kopřivy. Jenže je začali prodávat ve velkých plastových krabičkách, tudíž se kopřivy zapařily. Tuhle rostlinu si může každý natrhat zadarmo venku, a tak se lidé řetězci ihned začali vysmívat.

Lidé si teď klepou na čelo. Na Facebooku se objevil snímek, na kterém jsou zachyceny zapařené kopřivy v plastovém obalu. Obchodní řetězec Lidl je začal nabízet ve svých prodejnách za cenu téměř 30 Kč.

To přijde lidem absurdní a na sociální síti se tomu začali vysmívat. „Dá se to vůbec pochopit?! Kopřiva v plastové krabičce?! Bych zavřela celej Lidl za to :-) hlavně že prodávají látkové tašky a chrání tak planetu,“ píše Petra.

Nikdo nemůže pochopit, jak by si to vůbec někdo mohl koupit, když se téměř všude dají kopřivy natrhat zadarmo. Jiní se zase vysmívají, že apríl už dávno byl. Také padla zmínka o prodeji šišek.

„Na kopřivu si zajdu v sobotu na kraj lesa. Byla jsem tam nyní o víkendu a je tam spousty kopřiv.“ „Kopřiva v plastu, no potěš. Tohle si koupí jen totální blb,“ píšou lidé.

Mohlo by vás zajímat

Další články