Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

To snad ne! Rychtář se zbavuje věcí po Bartošové. Někdo vlezl do popelnice a tam se našly skvosty

Některé věci po Ivetě už Rychtář v domě nechce. Co na tom, že z něj
chce brzy odejít.
+ Další 2 fotografie

Televize Nova ve včerejších večerních zprávách ukázala záběry, jak jedna z nejbližších osob Josefa Rychtáře (56), zvukař Standa odváží ze dvora domu v Uhříněvsi popelnici, ve které se pak našly neuvěřitelné věci!

Někdo se totiž po vzoru amerických bulvárních novinářů přehrabal v odpadcích a našel tam mezi směsí všeho možného i fotografii Ivety ve skleněném rámu, což je očividně horší zjištění než to, že Rychtář prostě netřídí! Na snímku je Iveta ve svatebních šatech z dob, kdy si brala Jiřího Pomeje (49), a obrázek z filmu Svatba upírů, na kterém je zpěvačka s Rudolfem Hrušínským nejmladším.

Proč si fotka zasloužila skončit na smetišti, Rychtář zatím nevysvětlil, on sám si na památku odnesl z místa, kde si Bartošová lehla pod vlak, jakýsi kámen s vlasem a zaschlou krev. Z toho jsou samozřejmě fanoušci zpěvačky zralí na infarkt a takové jednání se jim vůbec nelíbí.

Mohlo by vás zajímat

Další články