Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

To snad ne! Na Rytmuse a Jasminu se vrhla RASISTICKÁ PAKÁŽ, nadávají jim otřesným způsobem!

Rytmus a Alagič
+ Dalších 25 fotografií
Tak to už je hodně velká přeháňka! Ať je Rytmus (41) jakýkoli, tohle si opravdu nezaslouží. Hlupáci mu nyní, po provalení vztahu s cizokrajně vyhlížející Jasminou Alagič (28), nadávají tím nejhorším možným způsobem a urážejí ho tak, že by měla začít jednat policie! A čočku dostává i jeho milá.

Na slovenských webech řinčí xenofobové těmi nejrasističtějšími způsoby. Přestože jsme vybrali ještě ty nejjemnější příspěvky, dělá se z nich špatně od žaludku.

„Oba jsou migranti. Cikáni jsou migranti, Neslované, i Jugoši alláhovští jsou migranti náboženstvím. On má jen nedokončené základní vzdělání. Ať jde do Alláha, však se jednou ožere a vyřeší ji… konečným řešením,“ pindá Alfred Antisoudruh, který si asi naivně myslí, že by trvalo déle než pár vteřin zjistit jeho identitu.

„Další běhna, co ráda š**á s cikány,“ pokoušel se dát dohromady celou větu jeden „inteligent“ s nickem Sandrokar.

„Nejsem rasista, ale nesnáším je. Jako jiná rasa mají jinou vůni těla, tedy smrdí. Možná je ta pipka Jasmina poloviční cikánka, a proto jí Patrikův smrad nevadí. Ale i jeho předešlá princezna byla poloviční cikánka. Černoši a cikáni jsou leniví idioti, kteří nikdy nepracovali a pracovat nebudou. Jen se přiživují na systému,“ předvedl slovní průjem Protestant. Vtipné je, že zrovna u Rytmuse (41), který asi na dávkách nebude. Ať je jakýkoli, vydělat si umí.

Jiní o milenecké dvojici píší jako o opicích, ostudách zavšiveného Slovenska, o tom, že Rytmus jako Rom nemá umět jíst příborem a další nechutnosti.

Málokdo z pologramotných autorů příspěvků si asi uvědomuje, že tam, kde se dopouštějí trestného činu, končí demokracie a právo na svobodu projevu. Kdyby se policie na tyto diskuse zaměřila, hned má několik úspěšně odstíhaných osob.

Mohlo by vás zajímat

Další články