Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

To snad ne! Meghan lásku jen hraje, vzkázali před svatbou Harryho kamarádi

Láska Meghan k princi prý není nezištná.
Zdroj: archiv
+ Dalších 19 fotografií
Už dnes budou svoji. Princ Harry (33) a jeho vyvolená Meghan Markle (36) do toho praští už dnes odpoledne. A i když je Meghan u široké veřejnosti spíše oblíbená, jsou tací, kteří se sňatkem nesouhlasí. A to jsou ti, co jsou princovi nejbližší.

Během několika málo hodin si princ Harry vezme ženu, do které se zamiloval, Meghan Markle (36). Britská královská rodina tedy mezi sebe přijme nejen americkou herečku, ale i dívku z veskrze chudých poměrů a napůl černošku. Princovi kamarádi mají obavy.

„Harry je přímočarý, jednoduchý kluk. Je k zbláznění zamilovaný, z jeho strany o vztahu nejsou žádné pochyby. Ale z ní nemáme dobrý pocit. Bojíme se, že ho jenom použije jako přestupní stanici. Před ním byla Meghan známá, ale teprve od té doby, co chodí s princem, je globálně proslulá. Hodí se jí,“ tvrdí jeden z kamarádů.

Nikdo z nich nevěří tomu, že zaláskovaná je stejně i Meghan. Dříve působila samostatně a teď prý nápadně pózuje jako malá zamilovaná holka. Nutno podotknout, že herečka musela se svojí kariérou kvůli princovi seknout. Nabízí se otázka, zda mu kamarádi krásnou Meghan jen nezávidí, píše web Lidovky.cz.

Související články

Další články