Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

STRAŠNÉ! Má rozdrcený obličej a možná přijde o oko, tvrdí známá zmláceného číšníka

+ Další 4 fotografie
Celá republika je vzteky bez sebe kvůli chování pětice násilníků, kteří v sobotu v centru Prahy kvůli zákazu požívání vlastního doneseného alkoholu brutálně zbila číšníka. Objevily se již i informace, že muž bohužel dopadl velmi bledě.

„Číšník je synovec přítele mé matky. Má malé dítě a opravuje svůj nový dům. Proto pracuje na částečný úvazek v Praze jako číšník. Je opravdu ve velmi špatném stavu v nemocnici, většinu kostí v obličeji má rozdrcených a možná přijde o oko,“ píše žena s přezdívkou Morusrubra na jednom z nizozemských webů, kde se jí uživatelé za své krajany omlouvají.

Informace se zatím nepodařilo ověřit, proto je třeba brát je s rezervou, jelikož mohou být i smyšlené.

Redakce eXtra.cz se ale snaží usilovně zjistit další zprávy o aktuálním zdravotním stavu napadeného muže.

Dvěma v pondělí zadrženým nejsurovějším útočníkům hrozí deset let vězení, ve středu se bude rozhodovat, zda půjdou do vazby. Až čtrnáct dní v policejní cele čeká další trojici, která se sice také prala, ale mnohem méně agresivně. Zbylá dvojice z partičky byla již propuštěna, protože nikoho nebila, naopak se pětici snažila krotit.

Mohlo by vás zajímat

Další články