Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

TO SNAD NE! Finalistky Miss ukázaly, co za podivnost vozí v kufrech

Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
Soutěž krásy MISS CZECH REPUBLIC 2018 se momentálně řadí mezi jednu z nejprestižnějších soutěží krásy v České republice. Holky se momentálně nacházejí na soustředění v luxusním rezortu v Chorvatsku. Exkluzivně pro čtenáře eXtra ukázaly, co schovávají ve svých zavazadlech!

Tak tohle tady ještě nebylo! Nádherné finalistky soutěže Miss Czech Republic 2018 se po náročné cestě do Chorvatska pomalu rozkoukaly a mají plné ruce práce. Od brzkých ranních hodin totiž fotí, natáčejí a připravují se na Bikini Contest, který může vyhrát jen jedna z nich!

Redakci eXtra.cz se ale povedlo pár z nich nachytat ještě předtím, než se rozutekly po nádherném rezortu, ve kterém se nacházíme. Co krásky schovávají ve svých zavazadlech? Neuvěříte, co jsme našli a jak nám to holky vysvětlily!

Finalistka s číslem 1, Miroslava Pikolová, šokovala hlavně svým apetitem, který ale není vůbec znát na její postavě! Mirka totiž ve svém kufru schovávala box plný jídla a rozhodně nešlo o salát nebo zdravé müsli. „I když to na mně není vidět, já prostě ráda jím! A co o mně možná nikdo neví, tahám s sebou jídlo úplně všude a hlavně, aby ho bylo hodně,“ popsala se smíchem finalistka.

Hodně nás překvapila i nezadaná kráska s dlouhýma nohama Nikol Zimlová. Ta ve svém kufříku schovávala dost odvážné spodní prádlo. Ukázala totiž bodíčko černé barvy, které bylo zcela průhledné! Hodlá se v tomhle odvážném modelu snad někomu ukazovat?

Největším překvapením byla nejmladší soutěžící Kateřina Zálišová. To, co kráska vytáhla ze svého zavazadla, nikdo nečekal! V pouhých 17 letech si potrpí na krémy proti celulitidě a nedokonalostem, které trápí mnohem starší dámy než dívky v jejím věku.

Finalistka s číslem 4, Natálie Kontová, je taky jedno velké překvapení. Ve své batožině schovávala pleťové masky, bez kterých nedá ani ránu, ale čím nás překvapila mnohem víc, byla skripta k učení. Kromě toho nás Kateřina přivítala s oblíbenou maskou přímo na obličeji!

Další kráskou, kterou jsme přichytli, byla soutěžící s číslem 2, Liana Vasilišinová. Ta kromě obrovského množství kosmetiky a líčení nezapomněla na odvážné spodní prádlo. Ve svém kufru schovávala odvážnou a výraznou červenou podprsenku. Pokud si myslíte, že ji zde hodlá ale někomu předvádět, jste na omylu! Liana je totiž již několik let šťastně zadaná.

Kráska s číslem 7, Nicolle Vymětalová, je nejen hezká, ale zdá se, že i chytrá a praktická mladá dáma. Na cestách jí v kufru nikdy nechybí mini cestovní žehlička na oblečení! Ano, čtete správně, tahle milá brunetka myslí na vše a je vybavená zdá se do každé situace. Kdo by to do ní řekl, že?

Chcete se podívat, jak tohle celé probíhalo? Podívejte se na fotografie v galerii, které mluví za vše!

Související články

Další články