Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

To snad ani není možné! Kačenka z Vyvolených nezestárla ani o den, zato jí trochu povyrostla prsa!

Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
Kdo by zapomněl na mladičkou naivní Kačenku z Vyvolených? Nejmladší účastnice první řady téhle reality show nás dostala tím, jak byla krásná a sladká. Na rozdíl od zbytku dámského osazenstva. Pokud se podíváte, jak Kačenka vypadá dnes, spadne vám čelist. Nezestárla totiž snad ani o den!

Kačenka nás v soutěži bavila, protože působila jako ryzí, čistá, nezkažená bytost. Nezkažená sice možná byla, ale také značně naivní. Přesto si získala snad nejvíce fanoušků ze všech. Po VyVolených se jako většina soutěžících stáhla do ústraní

Po nějaké době, konkrétně v roce 2007, se ovšem znovu pokusila zviditelnit, a sice tím, že se nechala nafotit přímo v průběhu plastické operace, kde jí zvětšovali prsa. Splnil se jí tak sen být skutečnou sexbombou Vždycky působila jako malá holčička a její malá velikost poprsí jí asi působila komplexy.

Dneska je z holčičky dospělá žena se slušným dekoltem. Ovšem pozor, vypadá, jako by nezestárla ani o den. Stejný úsměv, stejné kudrny, jen ta prsa jsou o něco větší. Ta holka snad vůbec nestárne!

Související články

Další články