Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

To si Prachařova láska Denisa za rámeček nedá: Lidé nevybíravě komentují její nový účes

Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
ostrá kritika
Přítelkyně Jakuba Prachaře (35) Denisa Dvořáková (28) navštívila kadeřníka. Nová barva vlasů se ale nesetkala s příliš kladnými ohlasy. Některým se jednoduše nelíbí a někteří její odstín přirovnávají dokonce ke slámě nebo pivu. Důležité ale je, že se nové vlasy líbí Denise a Jakubovi určitě jakbysmet.

Topmodelka Denisa Dvořáková ví, co jí sluší. Po delší době teď ale změnila odstín své blond barvy a to někteří její sledující nemohli vydýchat. Dvořáková navštívila vyhlášeného kadeřníka Martyho Tyla, který se stará o vlasy třeba i manželům Marešovým a dalším celebritám.

Ostrá kritika

Denisa si návštěvu u kadeřníka užila. Poslední dobu často trávila s Jakubem na horách, její vlasy tedy dostaly zabrat. Kamarád Marty ji na hlavě vykouzlil nový odstín blond, který není úplně tradiční. Pod snímkem na Instagramu, kde svou novou hlavu Denisa sdílela, se její fanoušci doslova rozvášnili. „Nelíbí,“ napsala ještě mírně jedna z jejích sledujících. „Mně se nelíbí barva ani střih, nestřih,“ napsala uživatelka Líba.

To uživatelka Terezie si servítky nebrala a novou Denisinu barvu přirovnala ke slámě. „Za mě vůbec bohužel, barva na mě působí jak balík slámy nebo piva,“ nevybíravě okomentovala snímek nového modelčina účesu.

Láska s Prachařem

Sto lidí, sto chutí, jak zní staré pořekadlo. Nikdy se nejde zavděčit všem. Důležité je, že se nové vlasy líbí nositelce a partneru Jakubovi, který má po dlouhé době po svém boku blondýnku.

Vztah Jakuba (36) a Denisy vypadá vážně. Zamilovaní partneři spolu tráví většinu času a známá topmodelka podle všeho vychází skvěle i s Jakubovou rodinou. Jak nedávno prozradila Prachařova sestra Mariana, Denisu zná a vychází spolu na jedničku.

Podívejte se do galerie, jak vypadala Denisa v odstínu barvy, který nosila několik let.

Související články

Další články