Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

To si Prachař za rámeček nedá: Agáta vytáhla špínu a vymáchala mu v ní čumák

Agáta Hanychová to nebude mít snadné.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 9 fotografií
slova o rozvodu

Čerstvě zaláskovaná Agáta Hanychová - Prachařová (37) se otevřeně rozpovídala o podrobnostech rozvodu, střídavé péči a současném vztahu s exmanželem Jakubem Prachařem (38). A nejsou to hezká slova. Pro časopis Exkluziv svého nového chlapce Jaromíra Soukupa (53) prohlásila, že ji exmanžel sprostě oškubal.

Agáta Hanychová a mediální magnát Jaromír Soukup spolu momentálně vrkají ve Španělsku, kde má movitý podnikatel vilu. Jaromír tam své lásce přivezl čerstvý výtisk časopisu Exkluziv, který spadá pod jeho vydavatelství Empresa Media. Na jeho obálce je nečekaně Agáta, která magazínu poskytla rozhovor. Neuhnula před žádnou otázkou na tělo a na svého exmanžela, s nímž má dceru Miu, práskla věci, které ho nestaví do právě pozitivního světla. Jejich vztahy zůstaly na bodu mrazu, čemuž se v případě Agáty nelze divit. Jak to mají se střídavou péčí a kolik ji stál rozvod?

Prachař mě stál 10 milionů

"Jedeme půl na půl, takže si Miu bere na čtrnáct dní v měsíci. Pošle mi termíny, dělá se to podle jeho natáčení, protože já si tu práci můžu přizpůsobit.V tomhle jsme rozumní. Jde nám o to dítě. To, že jsem Jakubovi musela zaplatit za věci, které byly moje, například jsem si svůj pozemek kupovala dvakrát, protože jsem neměla sílu na to se s ním soudit, ačkoli si myslím, že bych to vyhrála, to je věc jiná," prozradila Exkluzivu s tím, že Jakubovi zaplatila v rámci vyrovnání 10 milionů.

"Půlku mi na to dala máma. Nejhorší ale pro mě bylo vědomí, že jsem mu platila za pozemek, který byl prokazatelně můj. Já být chlap, tak bych se na sebe nemohla podívat do zrcadla. On s tím očividně žít může, tak ať se v těch penězích utopí, ať je třeba snídá. On už je mi jedno," prohlásila Agáta s opovržením.

Možná právě pro tuto hořkou zkušenost a následnou sérii chuďasů nakonec spočinula v náručí solventního seladona v letech, který nebude mít potřebu oškubat ji jako slepici...


Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy