Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

To si David Kraus nezasloužil! Smutná slova po nevěře Báry Strýcové

To si David Kraus nezasloužil!
+ Dalších 58 fotografií
Je smutný a bolest z nevěry partnerky mu roztrhala duši... David Kraus věřil, že s talentovanou tenistkou by mohl vydržet celý život, ale bulvární fotografové deníku Blesk přinesli nezvratný důkaz o tom, že Bára Strýcová (32) zahřívá pelíšek někomu jinému. Pro redakci eXtra.cz promluvil a jen těžko hledal slova, když jsme se ho zeptali na paroží, které mu mi partnerka nasadila... Skoro plakal!

Mohl to být nejkrásnější vztah v celém českém šoubyznysu. Mohlo to skončit svatbou a kupou dětí… Jenže! Báru Strýcovou už partner David Kraus tolik nezajímal a v posledních dnech skončila v náruči někoho jiného – úspěšného novináře Petra Matějčka. Ten Báře dal to, co David nedokázal a po čem ženy touží…

David promluvil pro redakci eXtra.cz a přes zastřený hlas plný bolesti mu skoro nebylo rozumět. „Nechte mě být, prosím,“ soukal zlomeně do telefonu syn oblíbeného baviče. V tu chvíli bylo zcela zřejmé, že mu musejí po tváři stékat desítky slz pramenících z obrovského zklamání v lásce.

Kdo skutečně může za rozpad vztahu, jenž rozdělila nevěra? Na tuto otázku si musí odpovědět David i Bára… Ale je jasné, že Bára už nového muže snů má.

Mohlo by vás zajímat

Další články