Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

To se zasmějete: Bláznivý páníček si ze svého mazlíčka udělal Maxipsa Fíka!

Fenka Juji je takový Maxipes Fík.
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Christopher Cline se odstěhoval za svou přítelkyní. Vzdal se přátel, rodiny a svého starého života. Stěhování za jeho láskou mu za to stálo. Jenomže na novém místě se mu přeci jenom stýskalo a navíc mu nesedlo počasí. Jenom pak do jeho života vstoupil pes a všechno se změnilo k lepšímu.

Christopher nebyl ze svého stěhování zprvu tak nadšený a jeho přítelkyně Christine to na něm viděla. Věděla, že je velký milovník psů a jednoho dne prostě přišla domů se štěnětem. Juji je kříženec zlatého retrívra a pudla.

Umělec Chris se do něj hned zamiloval. Začal s ním chodit na procházky a pořád mu to bylo málo. A tak si sedl k počítači, zapnul Photoshop a začal tvořit. Nejdřív nafotil fotky sebe, pak Juji a nakonec to upravil v programu. A to tak, že z Juji udělal takového amerického Maxipsa Fíka!

Teď se mu v Minnesotě líbí už mnohem víc a na sociálních sítích má tisíce fanoušků. Ti buď chtějí jeho fotky s Juji, nebo mu posílají vlastní snímky s miláčky.

Juji Christopherovi prostě obrátil celý život naruby. Ale to už pejsci prostě dělají.

Související články

Další články