Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

To se nepovedlo: Katy Perry si ostříhala vlasy a vypadá jako matka Kim Kardashian!

Obrovské pronikavé oči Katy vynikly teď ještě víc. Ale přesto…
+ Další 3 fotografie
Jmenuje se Katheryn Elizabeth Hudson (30) a vy vůbec netušíte, o koho jde, protože ji od věku věků znáte pod pseudonymem jako Katy Perry. Přejmenovala se, jelikož by se jméno Katy Hudson moc podobalo zpěvačce Cate Hudson. Katy Perry vzniklo zkrácením křestního jména a Perry se jmenovala její matka za svobodna. Katy má barvené černé vlasy (původní barva je blond), které jsou nově ostříhané do krátkého rozcuchu.

Katy Perry je rebelka, velmi úspěšná zpěvačka a vlasový chameleon. Zkracování je letos v módě a očekává se, že během léta se objeví krátké vlasy i na těch ženách, na kterých bychom to rozhodně nečekali.

Protože Katy nejen že trendy sleduje, ale rovnou je i udává, pochlubila se na sociální síti fotografií s krátkými vlasy.

Nebylo možné, aby si fanoušci okamžitě nevšimli velmi nápadné podoby s Kris Jenner, matkou Kim Kardashian a celého zbytku klanu, v němž aby se prase vyznalo.

Zajímavostí je, že v pondělí pařily obě dámy spolu na jachtě během party značky Chanel a Katy měla ještě dlouhé vlasy.

Nechala se asi inspirovat?

Mohlo by vás zajímat

Další články