Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

To se nemělo stát: Bratr připravoval snídani, podřezal u toho mladší sestřičku (†4)

Zdroj: GoFundMe
rodinné neštěstí
Stačilo jedno ráno, troška nepozornosti a život mladinké Kayly (†4) se ve vteřině proměnil v prach. Starší bratr (14) připravoval pro další sourozence snídani, zřejmě se nemotorně ohnal nožem a dívence prořízl hrdlo. Za její tragickou smrt nebude pravděpodobně nikdo potrestán.

Život mladé rodinky z Havaje se jednoho rána koncem listopadu obrátil vzhůru nohama. Rodiče odešli do práce a nechali čtyři děti o samotě. Nejmladší Kayla (†4) za to zaplatila životem.

Její brácha (14) připravoval s dalším sourozencem snídani a omylem svou sestřičku bodl nožem do krku. Když volal o pomoc, zaslechl ho soused. Přivolal záchranáře i policisty a do jejich příjezdu se snažil dívku oživovat. Bohužel marně, Kayla na místě zemřela.

Strážci zákona plánovali chlapce, který svou sestru usmrtil, obvinit z neúmyslného zabití. Tento týden byl u výslechu a konkrétní trest mu prozatím nehrozí. „Bylo to velmi, velmi předčasné,“ uvedli podle webu dailymail.co.uk policisté s tím, že případ pravděpodobně uzavřou jako nešťastnou nehodu. Lékařka totiž smrt Kayly označila za „náhodnou“.

Vyšetřování však u konce ještě není. Je tak možné, že bratr nebo rodiče si nějaké obvinění vyslechnou.

Rodině se lepila smůla na paty i s uspořádáním pohřbu, neměla na něj totiž peníze. Lidé ale zdrceným rodičům ve sbírce poslali přes 140 tisíc korun, takže jim ještě něco zbude.

Související články

Další články